Powered by Smartsupp

Zavolejte nám: +421 915 110 514

Doručení Zdarma při nákupu nad 4000 Kč

5 věcí, které jsou zcela zdarma, ale udělají vám ty nejkrásnější Vánoce

Ty nejkrásnější věci jsou v životě většinou zadarmo. I ty nejkrásnější Vánoce. Určitě to víte i vy, jen na to možná občas zapomínáte. I proto pro vás DaDaboom připravil seznam pěti nejlepších a nejkrásnějších aktivit, které byste tyto Vánoce měli udělat, abyste si zajistili krásné svátky. Podívejte se, jak málo stačí k tomu, abyste s vašimi dětmi přežili tip-top Vánoce.

 1. Odložte mobilní telefon Vánoce jsou svátky rodiny a klidu a telefon vám naplnit toto poslání moc nepomůže, spíše naopak. Zbavte se mobilního telefonu během Vánoc. Dopřejte si svátky, ve kterých budete naplno rodičům pro vaše děti. Užívejte si všechny chvíle s nimi, vymýšlejte jim veselé aktivity, nezabíjejte drahocenný čas surfováním na internetu.
 2. Hrajte si s vašimi dětmi
  Mnoho rodičů odloží děti k hračkám, aby si stihly vybavit své věci. Takhle je to však v mnoha rodinách většinu roku, neměly by být alespoň Vánoce o tom, že si s dětmi budete opravdu hrát i vy? Uvědomte si, že vaše dítě se velmi těší, pokud se spolu s ním ponoříte do jeho světa her a fantazie. Udělejte mu radost a podílejte se na vytvoření jeho nejkrásnějších vzpomínek.
 3. Čtěte si pohádky
  Čtení s dětmi je jedna z nejlepších věcí, která vašim dětem pomůže rozvíjet si slovní zásobu, zlepšit vyjadřování a podnítit rozvoj kreativity. Udělejte si pohádkové Vánoce s krásnými knížkami pro děti, dovolte jim poznat ty nejkrásnější příběhy a prožívejte spolu s nimi vítězství dobra nad zlem.
 4. Vařte nebo pečte s dětmi
  Ne, nemusíte mít napečené ještě před Vánocemi, pokud nestíháte, klidně si cukroví připravte i během svátků. Rovněž platí, že nemusíte mít obrovské množství druhů zákusků a koláčků, upečte si ty, které vám chutnají nejvíce. A ještě lépe uděláte, pokud si vánoční koláčky upečete s vašimi dětmi. Zažijete spolu kopec zábavy a přitom je i naučíte dalším novým dovednostem. Nemusíte mít dokonalé Vánoce jako z časopisu, stačí, aby byly pro vás krásné a veselé.
 5. Vydejte se do přírody
  Ať je u vás sníh nebo ne, příroda vás dobije pozitivní energií za každých okolností. Vydejte se na túru, naplánujte si procházku lesem. Doneste si z něj spadlou větvičku, kterou si můžete dát do vázy jako pěknou dekoraci. Naučte děti, jak se jmenují jednotlivé stromy a budete-li mít štěstí, možná na procházce potkáte i srnku či veverku. Užívejte si svátečního času s rodinou v přírodě, na čerstvém vzduchu, ve klidném tichu, objevujte společně krásná místa a zvěčněte si je na památku.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava ZDARMA

Při každem nákupu nad 4000 Kč máte dopravu zdarma

Bezproblémová výměna

Bezproblémová výměna zboží do 14 dnů

Jenom kvalitní zboži

Certifikované zboží s ověřenou kvalitou

100% Bezpečná platba

Zabezpečená platba kartou MasterCard / Visa