Powered by Smartsupp

Zavolejte nám: +421 915 110 514

Doručení Zdarma při nákupu nad 4000 Kč

Bazén s míčky a skluzavkou pro děti = nikdy nekončící zábava

Možná jste už vyzkoušeli všechny možné hračky od výmyslu světa, ale zabavit dítě na více než čtvrthodinku se vám dosud nepodařilo. Pokud je váš prcek navíc aktivní, rád běhá a skáče, může to být o to náročnější. A co když přijdou na návštěvu jeho kamarádi či kamarádky, jak zapojíte do společné hry všech? Nevěšte hlavu, pomoc je na dosah. Vyzkoušejte bazén s míčky, který můžete doplnit o skluzavku pro děti. Fenomén, který válcuje žebříčky nejoblíbenějších dětských hraček, můžete snadno umístit venku i uvnitř.

Místo, kde se děti mohou vyřádit

Děti mají tolik energie, že jim často nestačíme. Chvíli jsou tady, pak tam, jednou si hrají s jednou hračkou, vzápětí s druhou. Suchý bazén s kuličkami je v tomto případě jednotka. Děti dokáže zaujmout na celé hodiny a vy si tak můžete užívat chvíle oddechu, případně podělat to, co běžně nestíháte. Nezáleží na tom, jestli máte doma holčičky, chlapce nebo smíšený tým. Uvidíte, že tato hračka je univerzální a vyplní volné chvíle menším i větším dětem bez rozdílu.

Měkký suchý bazén i plastové míčky jsou vyrobeny z netoxického materiálu, takže jsou maximálně bezpečné a zdravotně nezávadné. Děti mohou v bazénu bez obav plavat, skákat, převalovat se či obhazovat se míčky. Zážitek z fantastické zábavy jim můžete ještě umocnit, pokud jim ke bazénku dokoupíte i skluzavku pro děti. Díky ní dostane zábava se suchým bazénem zcela nový rozměr.

Bazény s kuličkami rozvíjejí dětskou osobnost

Kromě dovádění a dobré nálady suché bazénky s míčky pozitivně ovlivňují dětský vývoj a to hned ve více směrech. Děti si hrou s plastovými míčky tříbí smyslové vnímání, jemnou motoriku a udržováním rovnováhy si zase zlepšují schopnost koordinace. Dokonce se při hrách s více dětmi učí vzájemnému respektování a opatrnosti.

Bazén s loptičkami a šmýkačkou pre deti = nikdy nekončiaca sa zábava

Suchý bazén s míčky můžete umístit venku i uvnitř, podle toho, kde chcete, aby děti trávily volný čas. Své místo si najde na terase, v zahradě, v obývacím pokoji či v dětském pokoji. Do vnějšího prostředí je například ideální kolekce Summer, charakteristická potahem z nepromokavé a UV odolné látky. Vhodným výběrem barvy a designu bazénku však získáte originální designérský kousek, kdekoli se rozhodnete, že jej uložíte. Zvláštní stylový doplněk představují suché bazénky Velvet s mramorovým efektem.

Malý kulatý, velký čtvercový nebo naopak?

Možná si řeknete, že suchý bazén s kuličkami je skvělá věc, ale vy na něj prostě nemáte dost místa. Zapomeňte na obavy. Vybrat si totiž můžete od nejmenších až po ty největší suché bazény, vhodné pro více dětí a větší prostory. Problémem nebude ani tvar. Pokud se vám nezamlouvají kulaté bazény, můžete se zaměřit na širokou nabídku čtvercových bazénů v bohaté paletě příjemných barev. Potahy na suchých bazénech jsou snadno odnímatelné, takže je můžete bez námahy vyprat. Díky tomu budete mít doma suchý bazén s míčky vždy čistý a hygienický, bez ohledu na to, jak často ho děti zašpiní.

Měkké plastové míčky jsou doplňkem, bez kterých by žádný suchý bazén nebyl skutečným suchým bazénem. Děti je prostě milují a čím je jich víc, tím lepší zábavu jim poskytují. Růžové, bílé, šedé, či stříbrné, můžete si je dokoupit i samostatně a doplňovat je do bazénku podle potřeby. Tím však možnosti jejich používání ani zdaleka nekončí. Zkuste je například nasypat do vany s vodou – vaše ratolesti tak získají hračky, které z nudného koupání udělají doslova zážitek.

Dětská skluzavka pro rozzářená očka

Skluzavka pro děti na dětských hřištích či v dětských koutcích v nákupních centrech je pro děti doslova tahákem. Vábí k sobě všechny děti bez rozdílu, stejně kluky, jako i holčičky. Malí větroplachové by byli schopni spouštět se na ní od rána do večera a když nastane čas vrátit se domů, nezřídka to snášejí jen velmi těžko. Co takhle dopřát jim zábavu na skluzavce přímo doma? A navíc bez nebezpečných bakterií, které se na veřejných hřištích mohou vyskytovat v hojné míře.

Ani jedináček se nemusí doma cítit osamoceně. Na déšť, sníh či jinou nepohodu, pro kterou nelze jít ven, se dá hravě zapomenout. Hře na skluzavce, která vede přímo do suchého bazénku s barevnými míčky, totiž neodolá žádné dítě. I osamělé děti se tak hravou formou socializují, získávají nové kamarády a navazují kontakty. Navíc, na rozdíl od venkovních hřišť budete mít při hře děti pěkně pod kontrolou.

Kvalita a bezpečnost hraček je na prvním místě

Odpovědní rodiče hledají pro své děti to nejlepší. To znamená, že nezahrnou své ratolesti zábavkami od výmyslu světa, ale vždy si pečlivě zváží, zda je daná hračka bezpečná a nemůže dítě nějakým způsobem ohrozit. Důležité je vědět, z jakého materiálu je předmět určený dětem vyroben, jaké chemikálie byly použity pro jeho povrchovou úpravu a zda neobsahuje ostré nebo lehce odlomitelné součástky.

Bazén s loptičkami a šmýkačkou pre deti = nikdy nekončiaca sa zábava

Suché bazény s kuličkami představují při výběru vhodné hračky maximálně spolehlivé řešení. Stěny bazénku jsou měkké, takže děti si při náhodných pádech neublíží. Plastové míčky jsou vyrobeny z netoxického materiálu a mají certifikát CE. Jsou ideální i pro malé děti, které rádi zkoumají svět tak, že si vše dávají do pusinky. Skluzavky pro děti jsou také pečlivě přizpůsobeny pro malé uživatele. Jsou tak jednoduché, že si na nich mohou hrát děti už od jednoho roku. Mají široké schůdky a pohodlné rukojeti, které pomáhají dětem bezpečně vystoupit. Celá konstrukce skluzavky je pevná a stabilní, vyrobená z vysoce kvalitního dřeva. Povrch je ošetřen barvou neškodnou pro děti.

Suchý bazén a skluzavka pro děti jsou dárkem, který neomrzí

Spousta hraček po několika dnech skončí v koupeli a děti už o ně nejeví zájem. Takový osud může postihnout panenky, autíčka či stavebnice, ale u skluzavky, která ústí do suchého bazénu s kuličkami, to rozhodně nehrozí. Přitažlivost této neobvyklé hračky spočívá v množství dynamiky a energie, které při hře s ní děti zažívají. Dokonce i tehdy, když je už dovádění unaví, najdou v suchém bazénku měkké a pohodlné útočiště na odpočinek.

TIP: Suchý bazén s míčky je výborným doplňkem do dětského koutku. Jak si doma vytvořit dokonalý dětský koutek?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava ZDARMA

Při každem nákupu nad 4000 Kč máte dopravu zdarma

Bezproblémová výměna

Bezproblémová výměna zboží do 14 dnů

Jenom kvalitní zboži

Certifikované zboží s ověřenou kvalitou

100% Bezpečná platba

Zabezpečená platba kartou MasterCard / Visa