Zavolejte nám: +421 915 110 514

Doručení Zdarma při nákupu nad 4000 Kč

DEN DĚTÍ SE BLÍŽÍ: UŽ VÍTE, ČÍM PŘEKVAPÍTE VAŠE NEJMENŠÍ?

První den měsíce červen patří dětem, během kterého slaví svůj den. A není překvapující, že všechny ratolesti milují Den dětí. Je to den o nich a pro ně. Proto je třeba jim připravit den plný milých překvapení a zážitků. I vy přemýšlíte, co dětem vymyslet a čím je překvapit? Připravili jsme pro vás malou inspiraci a několik tipů, jak se během tohoto dne dobře pobavit.

Dejte si oblíbené jídlo v restauraci

Jaké jídlo milují vaše děti nejvíc? Asi to bude pizza, hranolky či něco sladkého, že? Pravděpodobně se staráte o to, aby měli vyváženou a rozmanitou stravu. Během jejich dne – Dne dětí, byste však mohli přimhouřit očko, aby si vaše ratolesti mohli dopřát to, co jim velmi chutná. Pozvěte vaše děti na dobrý oběd, kde si vychutnají své oblíbené jídlo, případně je vezměte do cukrárny na chutný zákusek. Určitě nic nezkazíte, pokud se s dětmi vyberete na zmrzlinu – dát si jí kopeček, dva, tři… 🙂

Probádejte spolu nová místa

Chvíle strávené společně jsou ty nejkrásnější. Jelikož je už počasí stále krásnější, nejlepší je venku na sluníčku. Pokud rádi jezdíte na kole, poohlédněte se po blízké cyklotrase, kterou byste si mohli spolu odšlapat. Pokud máte malé děti, podnikněte krátký výlet na tříkolce, odrážedle, nebo se vydejte do přírody, případně do vzdálenějších míst, která ještě moc neznáte. Slovensko má co nabídnout, probádejte jeho kouzelná zákoutí.

Darujte jim příběh

Děti rádi čtou a pokud ještě neumí číst, milují příběhy. Proto jsou knížky vždy skvělou volbou, pokud uvažujete o dárcích. Pro nejmenší jsou to hlavně zvukové nebo krásné barevně obrázkové knížky o princeznách, princích či zvířátkách. Pro ty větší jsou vhodné dobrodružné, napínavé příběhy nebo komiksy. Kniha je výborná volba pro děti, neboť si tak rozvíjejí paměť, fantazii a představivost. Tip pro chytré a tvůrčí rodiče: zkuste vymyslet vlastní pohádku, jejímž hlavním hrdinou bude vaše dítě. Můžete ji vytisknout, přidat vlastní ilustrace a jedinečná kniha bude na světě.

Panenka s vlastním jménem nebude krok vedle

Velice krásný a zejména jedinečný dárek. Nejedno dítě potěší panenka s jeho vlastním jménem. Tato originální panenka je oblíbená po celém světě. Je vyrobena z příjemného měkkého materiálu v různých pastelových barvách a na svou velikost 50 centimetrů je lehounká, takže se bude jednoduše přenášet a brát s sebou tam, kde je třeba. Pokud ji vaše dítě ještě nemá, jako dárek to jistě bude skvělá volba.

Plyšový Tyranosaurus se jménem

Který mrňous by nechtěl mít doma největšího a nejznámějšího dinosaura jaký kdy žil a dokonce s jeho vlastním jménem? I když možná dinosaurus působí hrozivě, tento plyšový je pravý opak. Proto je iv naší nabídce ve třech velikostech a čtyřech barevných provedeních. V krásných barvách a příjemného materiálu se Tyranosaurus stane oblíbeným plyšovým mazlíčkem.

Den dětí se blíží, ale ještě je stále čas se na něj pořádně připravit a všechno naplánovat. Věříme, že vám naše tipy alespoň trošku pomohly, případně jste-li na tento svátek ještě nemysleli, tak jsme vám ho alespoň připomněli. A nezapomeňte – v červnu nás čeká ještě jeden svátek. Přesně 20. června slavíme den otců. To je další důvod k oslavě a plánování krásného, ​​společně stráveného svátku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava ZDARMA

Při každem nákupu nad 4000 Kč máte dopravu zdarma

Bezproblémová výměna

Bezproblémová výměna zboží do 14 dnů

Jenom kvalitní zboži

Certifikované zboží s ověřenou kvalitou

100% Bezpečná platba

Zabezpečená platba kartou MasterCard / Visa