Dětské kufříky

Dětské kufříky

Jste rodina vášnivých cestovatelů? Pak dobře víte, že bez dobrého cestovního kufru se daleko nedostanete. I proto by měli mít svůj vlastní kufřík i ti nejmenší členové posádky. DaDaboom vám přináší nabídku vesele barevných cestovních kufrů pro děti, které si zamilujete vy i vaše ratolesti.

Pokud milujete přírodní materiály, určitě si vyberete z bohaté nabídky košíků na DaDaboom. Použít je lze jako vkusnou dekoraci, ale například i na piknik. Podívejte se do naší nabídky.

Kufříky pro děti
Kufříky vám výborně poslouží na delší cestě letadlem jako příruční zavazadlo. Kufříky mají rozměry akorát pro děti, jsou na kolečkách, mají vysouvací rukojeť, která zároveň slouží jako držadlo. Vaše děti je jednoduše zvládnou táhnout i tlačit. Výrobce kufříků myslel úplně na všechno. V přední části cestovního kufru se nachází elastický pás, kde si mohou vaše děti uložit hračku či panenku, využijete ho ale i vy: odložit si zde můžete něco, co potřebujete mít neustále po ruce.

Že necestujete až tak často? Cestovní kufr pro děti využijete i jako nádhernou dekoraci do dětského pokoje. Kufřík také může být skvělým místem na schovávání dětských tajemství, pokladů či hraček. Už žádné hračky a drobnosti rozházené po zemi, vše rychle uklidíte do designového kufříku.

DaDaboom TIP: Cestovní kufry pro děti vám poslouží i dalším způsobem. Pokud hledáte designovou dekoraci na fotografování vašich dětí, kufříky od DaDaboom splní tento požadavek do detailu. Vytvořte vašim dětem krásné fotografie do alba a přidejte jim retro nádech díky vzhledu našich cestovních kufříků.

Filtry
Reset
Reset