Dětský pokojový textil

Sladký spánek v dětském pokojíčku
Dětský pokoj není jen místem, kde dítě spí, hraje a učí se, je především jeho královstvím, ve kterém se cítí spokojeně, šťastně a bezpečně. V království s názvem dětský pokoj také žijí všechny oblíbené hračky dítěte, se kterými zažívá veselé chvíle. Dětský pokoj je také útočištěm, ve kterém se vaše ratolest určitě ráda ukrývá, když vyvede nějakou neplechu. Zkrátka a dobře, dětský pokojíček, který patří pouze vašemu děťátku, je důležitým místem v bytě či domě.
Dětský pokoj učí děťátko i samostatnosti. V pokojíčku se nejčastěji hraje a spí, ale zároveň se v ní učí udělat si pořádek s hračkami či ustlat si postel. Vlastní dětský pokoj přináší dítěti i jistou odpovědnost, díky které si osvojí důležitou dovednost do života. Vy jako rodič mu pomáháte tím, že jste mu vytvořili prostor na jeho rozvoj a růst – že jste mu vytvořili jeho vlastní pokojíček. Jak dosáhnout, aby se v něm děťátko snadno a rychle zabydlelo? Jak se vám podaří, aby děťátko chtělo v pokoji spát samo, bez strachu a obav z tmy? Poradíme vám.

Jak na dokonalý dětský pokoj

Jako každý rodič, i vy určitě chcete, aby se vaše děťátko ve svém pokoji cítilo dobře a příjemně. S vybavením od DaDaboom se vám podaří zařídit dětský pokojíček dokonale a podle vašich představ.

Pomoc při usínaní

Bojí se vaše děťátko usínání? Nechce spát samo, bez mámy či táty? Nebát se tmy a odehnat všechny strašidla určitě pomohou nádherné plyšové hračky, které se hned stanou nejlepšími kamarády vašemu děťátku. Na výběr máte panenky, plyšoví jednorožci nebo originální Maileg hračky v podobě zajíčků či myšek.

Pomoci mohou například i veselé svítidla. DaDaboom nabízí lampičky do dětského pokoje v podobě různých postaviček. Lampička se dá umístit k postýlce a může být zažehnuta celou noc, aby se děťátko nebálo usnout. Na výběr jsou různé postavičky, LED svítidla velkých i malých rozměrů. S veselou lampičkou již usínání nebude s pláčem, ale s úsměvem.

Výborným pomocníkem pro lepší spánek dětí jsou i baldachýny nad postýlku. Jejich výhodou je, že malým spáčem vytvoří bezpečný prostor kolem postele, zároveň nádherně vypadají a dodají šmrnc každému dětskému pokojíčku. Využít se dají nejen nad postýlku, ale také se z nich dá šikovně vytvořit i hrací koutek pro malého snílka. V nabídce jsou ve více materiálech a barvách.

Dizajnový dětský nábytek

Záleží vám na tom, aby byly designové a originální kousky i v dětském pokoji? Máme vše, co hledáte. Designový nábytek a veselé doplňky dětský pokoj zútulní. Kromě krásných podložek na hraní, sedacích vaků, polštářů, závěsů, dětských křesel či sedaček si můžete vybrat i designové dřevěné autíčka nebo kočárky pro panenky, které skvěle poslouží nejen jako hračka, ale i krásný doplněk. Nebo hledáte dekorace do dětského pokoje? Stačí si jen vybrat z naší nabídky – ať se líbí, nakoukněte.

Filtry
Reset
Reset
Reset
Reset