Baldachýny

Baldachýny

Baldachýn nad postýlku se hodí do každého dětského pokoje, i k vám domů. Vždy jste obdivovali krásné fotografie designových dětských pokojíčků a snili jste, že i vaše dítě jednou bude mít takový krásný spací koutek? S baldachýnem nad postel se vám to podaří raz dva.

DaDaboom má v nabídce několik druhů baldachýnů. Vyberete si, zda hledáte baldachýn nad postel nebo nad postýlku. Zvolit si také můžete samotný materiál baldachýnu, zda chcete basic nebo lněný, který je vyroben ze 100% lnu.

Baldachýn je nejen skvělou dekorací do dětského pokoje, děti ho mají rády i proto, že nad postelí vytváří pocit bezpečí. Také změní obyčejnou postel na království – v takovém spacím koutku se bude děťátku dobře usínat. Kromě toho je baldachýn i velmi praktický, ochrání vaše dítě před poletujícím hmyzem. Oceníte je zejména v létě, kdy se do bytů a domů dostávají otravní komáři.

Baldachýn se dá využít nejen v noci, ale i během dne, kdy se z něj dá vytvořit hrací koutek. Stačí do něj přidat podložku na hraní, aby děťátko místo chladné podlahy sedělo na měkké a teplé podložce, hřejivá deka, veselé polštáře, oblíbené hračky a nejoblíbenější místo na dětské dovádění je hotové. V koutku z baldachýnu si děťátko může číst, schovat se do něj při hře na schovávanou, pospat si či odpočívat, když se unaví.

Máte doma dítě s alergií? Přírodní materiály jsou pro děti s narušenou imunitou nejvhodnější, protože mají antibakteriální a antialergické vlastnosti.

Hledáte doplněk do dětského pokoje, který se bude dát snadno sladit s nábytkem a dekoracemi v dětském pokoji? Vyberte si baldachýn od DaDaboom. Dostupné jsou v různých trendy barvách. Baldachýny jsou lehké, prodyšné, příjemné na dotek a poslouží i jako užitečný pomocník při usínání dítěte. Snadno zatemní postel a děťátku se tak bude snadněji a příjemněji usínat.

Podívejte se na celou nabídku baldachýnů nad postýlku.

Filtry
Reset
Reset
Reset