Dětská hnízda

Hnízda do postýlky

Chcete vašemu miminku zajistit klidný a kvalitní spánek? Aby i během odpočinku mělo pocit, že je v bezpečí a chráněné? Hnízda do postýlky jsou skvělým pomocníkem čerstvých rodičů. Děťátko je v hnízdě bezpečně uloženo, tvar hnízda miminku navozuje pocit bezpečí a ochrany, díky čemuž bude spát klidněji. A nejen to.

Výhodou hnízda do postýlky je také to, že ho můžete jednoduše přenést a položit tam, kde potřebujete. Pokud miminko chcete uložit k vám do postele, hnízdo vám skvěle poslouží. Okraje hnízda jsou vytvarované tak, že děťátko ochrání před náhodnými pohyby. Vybrat si můžete z různých tvarů – buď oválné nebo kulaté hnízda.

Všechna hnízda do postýlky z nabídky DaDaboom jsou vyrobena z certifikovaného materiálu, velmi jemného a příjemného na dotek.

DaDaboom TIP: Hledáte krásnou dekoraci či dokonalé rekvizity na první focení vašeho miminka? Vaše děťátko bude mít krásné první fotografie právě v měkoučkém hnízdě v barvě, kterou mu vyberete. Podívejte se, jaké barvy a zdobení hnízd máte na výběr.

Filtry
Reset
Reset
Reset