Ložní prádlo

Vše pro příjemný a klidný spánek.

Hledáte povlečení, peřinky a polštáře pro miminko, mantinely do dětské postýlky, sady pro novorozence či větší děti? Na DaDaboom najdete vše, co potřebujete do výbavy pro vaše děťátko, ale radost si můžete udělat i vy.

Co musí obsahovat dětská výbava do postýlky?

Před narozením děťátka je úkolem rodičů zajistit vše potřebné do dětského pokoje, aby miminku nic nechybělo. Kočárek, vaničku, autosedačku, přebalovací kout a postýlku již pravděpodobně máte. Je však důležité postarat se také o to, aby se vašemu děťátku příjemně a dobře spalo ve své nové postýlce. Proto je důležité, abyste nezapomněli na důležité součásti dětské výbavy do postýlky. Ta by měla obsahovat set polštáře a peřinku do postýlky, kvalitní povlečení, prostěradla do postýlky, mantinely (chrániče), které se umísťují na bočnice postýlky, hnízda pro miminka, ale například i baldachýn, díky kterému se bude děťátku příjemnější usínat.

Při nakupování dětské ložní výbavy vždy myslete na to, abyste vybírali kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Před umělými materiály upřednostněte přírodní, skvělou volbou je 100% bavlna, která je vynikající pro svůj příjemný povrch a prodyšnost.

Pokud hledáte materiál, který je známý svými antialergickými vlastnostmi, sáhněte po výrobcích z lnu. DaDaboom nabízí například lněné mantinely do postýlky či hřejivé deky, které mohou posloužit jako přikrývky.

Podívejte se na celou nabídku dětské ložní výbavy. Vyberte si půvabné povlečení, sety polštářů a peřinek do postýlky v krásných barvách, s volánky či jiným zdobením. Vsaďte na kvalitní, zdravotně vhodné materiály, aby se vaše miminko či děťátko dobře cítilo a snily se mu ty nejkrásnější sny.

DaDaboomTIP: Miminka jsou velmi křehká a je důležité, aby byla v absolutním bezpečí. Skvělým pomocníkem, jak ochránit vaše děťátko před uhozením či naražením, je umístit mu do postýlky mantinely. Ty se snadno přivážou na bočnice postýlky a vaše děťátko tak bude při pohybu rukama či nohama dostatečně chráněno. Mantinely z nabídky DaDaboom jsou v nádherných barvách a dají se šikovné sladit i s jinými doplňky.

Filtry
Reset
Reset
Reset