Chodítka pro děti

Máte doma malou princeznu, která se ráda stará o své panenky či hračky? A na každou procházku by je nejraději vzala s sebou ve svém vlastním kočárku? DaDaboom vám přináší dřevěné kočárky z kvalitního dřeva v krásných pastelových barvách.

Dřevěné autíčka budou oblíbenou hračkou pro každého malého závodníka, který se učí chodit. Dřevěná auta rodiče často využívají i jako designová chodítka, která se dětem velmi líbí a snadněji se tak učí chodit. Děti také v autíčku rády vozí svou oblíbenou hračku.

Dřevěné kočárky i autíčka jsou propracované do nejmenších detailů a ručky se dají výškově nastavit. Na kočárku a autíčku může být uvedeno jméno vašeho děťátka, doobjednat se dají i různé doplňky ve tvaru hvězdy či srdce. Vytvořit si tak můžete jedinečný a originální kočárek nebo autíčko, který jen tak někde neuvidíte.

Dřevěný kočárek či auto se dají využít i jako šikovné chodítko pro děti. Hledáte užitečnou hračku a designovou dekoraci do dětského pokoje? Dřevěný kočárek pro panenky či dřevěné autíčko bude tou správnou volbou.

DaDaboom TIP pro kočárky: Kočárek pro panenky může vypadat přesně podle vašich představ. Při objednávání nám napište do poznámky, v jaké barvě si kočárek představujete, jaký tvar má mít jeho výřez či jaké doplňky si něj přejete dodat. Možnosti přizpůsobení jsou široké. Nezapomeňte také vyplnit možnost přidat na kočárek jméno děťátka. Vaše ratolest může díky těmto možnostem získat jedinečný a originální kočárek pro panenky, z něhož bude mít obrovskou radost. A vy spolu s ním.

DaDaboom TIP pro dřevěné autíčka: Vaše děťátko může mít autíčko se svým vlastním jménem. Vyberte si z různých barev autíček a označte ho jménem vašeho děťátka. Dřevěné autíčko se jménem bude nejkrásnějším dárkem pro děti – pro chlapce, ale i pro dívku.

Filtry
Reset
Reset