Jednorožci a dinosauři

Plyšoví jednorožci

Hledáte originální plyšovou hračku? DaDaboom vám nabízí nádherného plyšáka, do kterého se zamiluje každé dítě, ať je to kluk nebo holka. Plyšový jednorožec od DaDaboom se prodává v různých veselých barvách a jsme si více než jisti, že se stane nejoblíbenější hračkou vašeho dítěte. Zároveň se bude vyjímat jako krásný doplněk v moderním dětském pokoji.

Plyšoví jednorožci jsou ušiti z měkkého materiálu, na dotek příjemného a hebkého. Stačí si jen vybrat velikost a barvu jednorožce, který bude dělat radost vašemu děťátku. V nabídce jsou i velcí jednorožci – jednorožec ve velikosti XL, takže se hodí pro všechny děti, které si zaslouží obrovský dárek a překvapení.

Nebo vaše děti mají rády dinosaury? Pokud jsou u vás doma nejoblíbenější dinosauři, vyberte si z nabídky Tyranosaura. Jsou ve veselých barvách a v různých velikostech.

DaDaboom TIP: Na každé plyšové hračce také může být uvedeno vámi zvolené jméno. Pojmenujte plyšového jednorožce jménem vašeho děťátka, aby každý věděl, komu tato úžasná hračka patří. I Tyranosaurus z naší nabídky může mít své vlastní jméno. Využijte možnost mít na plyšové hračce jméno podle vašeho výběru.

Filtry
Reset
Reset