Tříkolky

Tříkolky pro děti

Tříkolka je snem všech dětí, které ještě neumějí na kole, ale velmi po tom touží. Splňte jim jejich sen a pomozte jim na jejich cestě stát se cyklistou

Dětská tříkolka patří mezi nejoblíbenější aktivity dětí. Pokud již vaše dítě vyrostlo a nechce se mu sedět v kočárku, opatřit mu tříkolku je ideálním řešením. Na tříkolce může snadno poznávat nové věci, pohybovat se a zároveň si osvojí nové činnosti. Děti se na tříkolce naučí šlapat, pohybovat řidítky, naučí se, jak jet rovně, postupně si osvojí schopnost orientovat se v prostoru. Co je však nejlepší, tříkolka je skvělým nástrojem, který děti učí a motivuje k pohybu.

Zvládnutí jízdy na tříkolce je také skvělou přípravou na učení se cyklistiky. Děti už budou mít zvládnuté základní činnosti a učit se na kole jim půjde jedna radost.

Hledáte kvalitní dětské tříkolky? DaDaboom vám nabízí prvotřídní belgické tříkolky Foxrider, které se vyrábějí již od roku 1957. V nabídce máme několik tříkolek v krásných barvách, ze kterých si tu svou vyberou chlapci i holčičky.

DaDaBoom TIP: Pokud hledáte kvalitní tříkolku, která se ve vaší rodině bude dědit po generace, určitě si vyberte z naší nabídky kovových tříkolek Foxrider. Vynikají prvotřídním zpracováním, krásným retro designem a zároveň jsou pro děti velmi pohodlné.

Filtry
Reset
Reset