Skluzavky

Skluzavky pro děti

Které dítě by nemilovalo skluzavky? Neexistuje větší dětská radost, než když se může spustit na skluzavce. Skluzavka je pro děti vhodná nejen jako zábava, rozvíjí také motoriku děťátka a posiluje jeho pohybovou soustavu. Kromě toho se také dítě na skluzavce učí udržovat rovnováhu a posiluje koordinaci pohybů.

Skluzavky jsou spolu s houpačkami nejoblíbenější zábavou všech dětí v parku či na hřištích. Pokud je však skluzavka pouze jedna a dětí více, zábava je o něco menší. Čekat, až se na skluzavce spustí i ostatní kamarádi z hřiště, se mnohým dětem nechce. Proč by však vaše dítě nemohlo mít svou vlastní skluzavku?

Dětská skluzavka od DaDaboom se vejde na zahradu i na terasu a vaše dítě si tak užije spoustu zábavy. Pokud si vyberete skluzavku od DaDaboom, máte garanci, že vašim dětem pořídíte kvalitní dřevěný výrobek. A nejen to. Kromě jeho kvality a funkčnosti také získáte krásný designový kousek. Skluzavky pro děti nabízíme v různých pastelových barvách. Která se hodí nejvíce k vám domů?

Rodiče při dětské skluzavce také ocení její praktičnost. Skluzavka se velmi jednoduše skládá a rozkládá, nepotřebujete k tomu žádné nástroje. Skluzavky mají dostatečně široké schody, aby se dítěti dobře vystupovalo a také pohodlné rukojeti, kterých se může držet. Skluzavky jsou natřeny zdravotně neškodnou barvou. DaDaboom si stojí za tím, aby byla dětská hra nejen veselá, ale i bezpečná.

DaDaboom TIP: Zábava a radost vašeho dítěte může být ještě větší. Máme pro vás šikovný tip. Zkombinujte skluzavku pro děti s bazénem s kuličkami. Spuštění se ze skluzavky bude ještě zábavnější, pokud vaše děťátko přistane v bazénu s kuličkami. Takto začíná opravdová dětská zábava.

Filtry
Reset
Reset