Houpačky a kolébky

Houpačky do dětského pokoje

Kdo řekl, že radost z houpačky lze získat pouze v zahradě nebo na dětském hřišti? Vaše děťátko může mít oblíbenou houpačku i ve vlastní pokojíčku. Houpačky z nabídky DaDaboom se dají snadno připevnit kdekoli prostřednictvím karabinek, ať už v dětském pokoji, na terase či na balkoně. Jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva, s lakováním bez zápachu a bezpečným pro děti. Sedací část je čalouněná, aby se na ní dětem pohodlně a příjemně sedělo.

A jako vždy, na DaDaboom nenajdete tuctové, obyčejné houpačky, v nabídce jsou designové kousky ve vintage provedení. Houpačky do pokoje jsou k dispozici v různých barvách, aby šly k zařízení bytu, na výběr je i několik tvarů. Mají vaše děti raději kulaté sedadlo, nebo klasický tvar? Vyberte vaší ratolesti nádherný dárek, potěšte ho vlastní houpačkou, kterou bude mít přímo doma.

DaDaBoom TIP: Oblíbená hračka všech dětí – houpačka, nemusí být využívána pouze v teplých měsících. Vaše děti si na ní mohou hrát kdykoliv, v jakémkoliv počasí. Stačí si vybrat některou z houpaček z nabídky DaDaBoom a zavěsit ji například do dětského pokoje. Může být zima, mráz, sníh i déšť, vaše děti se skvěle zabaví na houpačce ve svém pokojíčku. Kromě hračky pro děti však získáte i nádherný doplněk, který zkrášlí dětský pokoj či byt.

Filtry
Reset
Reset
Reset