Lampičky a noční světýlka pro děti

Dětské lampičky a světýlka

I u vás doma se často usíná s obavami a strachem? Vaše dítě nechce spát samo, protože se bojí tmy? Nepomáhá ani oblíbená plyšová hračka? Děti mají často obavy usínat ve vlastním pokoji, protože se bojí různých strašidel. DaDaboom však ví, jak si s tím poradit. Díky našim lampičkám a svítidlům se usínání stane bezproblémové. Stačí, aby měly děti ve svém pokojíčku veselou lampičku, která odežene všechny bubáky.

Lampičky a svítidla z nabídky DaDaboom si vaše děti zamilují a stanou se jejich novými kamarády. Lampa ve tvaru medvídka, slona, králíčka, ale například i srdíčka či obláčku dokonale poslouží prckům, kteří se bojí tmy. Lampy mají příjemné světlo a skvěle poslouží ke klidnému usínání dětí. Zároveň mohou fungovat i jako velká hračka. Všechny lampičky z nabídky DaDaboom jsou designovými kousky. Pokud hledáte lampičku, která vykouzlí dokonalý dětský pokoj jako z katalogu, určitě se podívejte na naši nabídku. Jejich výhodou je také to, že se snadno zapínají a vypínají, některé z nich mají i časovač, takže nebudete muset myslet na to, abyste v noci šli lampičku vypnout.

Lampičky jsou dostupné v různých velikostech, vaše děti je mohou mít položené na nočním stolku, větší svítidla vedle postýlky. Do těchto lampiček a svítidel se zamilují nejen vaše děti, ale i vy.

DaDaboom TIP: Některé z našich lampiček, například zaječice Miffy, nejsou jen obyčejnými lampami. Zrovna tato byla oceněna prestižní cenou za design Red Dot Award 2018. Kromě krásné lampy ve veselém provedení tak můžete mít doma i malé umělecké dílo.

Filtry
Reset
Reset