Pufy pro děti

Sedací vaky pro děti

Jsou neuvěřitelné měkké, pohodlné a dá se na nich skvěle vyřádit. Mluvíme o sedacích vacích z nabídky DaDaboom. Sedací vaky jsou v různých veselých tvarech, s potahem příjemným na dotyk. Kromě funkce krásného doplňku do dětského pokoje poslouží při hře i jako skvělá ochrana před chladem ze země.

Hledáte stylový doplněk do dětského pokojíčku, se kterým si děti mohou i hrát? Tyto sedací vaky si zamilujete i vy, rodiče. Kulatý vak, hebké sametové obláčky, veselé hvězdičky a kytičky v sytých barvách potěší každé dítě. V nabídce jsou i netradiční tvary – myška, zajíček, ale například i taburetka s oušky a ocáskem.

DaDaboom TIP: Vyberte si z několika tvarů sedacích vaků. V nabídce jsou klasické vaky, ale také kulaté vaky a pytle v různých výřezech zvířátek. Některé sedací vaky se dají rozložit, díky čemuž si na ně dítě může i lehnout a zdřímnout si. Odpočívat bude na měkoučkém vaku, který ho ochrání před studenou podlahou. Podívejte se na naši nabídku a rozhodněte se, který vak potěší vaši ratolest v jeho pokojíčku.

Filtry
Reset
Reset