Poličky a úložný prostor

Úložný prostor pro děti

V každém dětském pokoji se hodí dostatečný úložný prostor. Police, poličky, taburetka s úložným prostorem či dřevěná truhla jsou skvělými pomocníky při úklidu drobností, hraček a věcí, které nepotřebujete mít vždy po ruce.

Podívejte se na naši nabídku nábytku, který vám a vašemu děťátku pomohou mít věci a hračky v pokojíčku uklizené a organizované. V nabídce máme krásné nástěnné poličky, na které si můžete například vystavit vaše společné fotografie nebo z nich udělat krásný doplněk do dětského pokoje. Najdete tu ale i veselou taburetku se zaječími oušky, které slouží jako veselý prvek pro děti, ale zároveň i jako praktická úchytka na otevírání taburetky.

Touží vaše děti po dřevěné truhlici, do které by si mohli schovávat své poklady? Na DaDaboom takovou najdete. Truhly jsou z kvalitního dřeva a namalované ekologickými barvami, neškodnými pro děti. Svým rozměrem se truhly budou vyjímat jako krásný doplněk v dětském pokoji, ale zároveň poslouží svou praktičností – snadno do nich schováte rozházené hračky po pokoji.

DaDaboom TIP: Naučte vaše děti dělat si v dětském pokoji pořádek. Rozházené hračky nevypadají pěkně a je dobré, když si děti organizaci osvojují již od časného věku. Pomůžete jim v tom tak, že jim pořídíte dostatek úložného prostoru, který bude sloužit k odkládání hraček.

Filtry
Reset
Reset
Reset