Powered by Smartsupp

Zavolejte nám: +421 915 110 514

Doručení Zdarma při nákupu nad 4000 Kč

PRVNÍ ZOUBEK VENKU: TAKTO SE PŘIPRAVTE NA PŘÍCHOD ZOUBKOVÉ VÍLY

Každé dítě mě rádo pohádky a určitě k nim patří i příběh o zoubkové víle, o pohádkové bytosti, která si v noci bere dětské zoubky výměnou za peníze nebo malý dárek. Pro dítě to může být důvod k radosti, aby se zubu, který visí na vlásku, definitivně zbavilo. Očekáváte i vy u vás doma zoubkovou vílu? Máme pro vás několik tipů, jak ji přivítat.

Připravte se na příchod zoubkové víly
Návštěva Zoubkové víly je velká událost a je třeba se na ni důsledně připravit. Nezkazte vašemu prckovi radost z očekávání a hrajte s ním tuto kouzelnou hru. Pomozte mu připravit se na příchod Zoubkové víly. Například tím, že postýlka vašeho prcka bude dokonale připravena: zvolte nádherné ložní prádlo s volány, z příjemné saténové bavlny. Holčkám se bude hodit veselá růžová barva, klukům zase třeba odstín šedé. Takto se jim bude skvěle čekat na příchod zázračné víly.

Odložte si první vypadlý zoubek
První vypadlý zoubek je velká věc pro každé dítě. Vytvořte mu z této události krásnou vzpomínku. Například tak, že vypadlý zoubek odložíte. Hledáte-li to správné místo, kam první zoubek vašeho dítěte odložit a překvapit ho, máme pro vás skvělý tip. Krabička na zoubky je z kovu a v nabídce je ve více krásných barvách. Krabičku můžete dítěte dát pod polštář a když se ráno vzbudí, bude si myslet, že ji dostalo od Zoubkovy víly. Do této krásné a praktické krabičky si také může odkládat i další zoubky na památku.

Neviděli jste zoubkovou vílu? Nevadí, můžete ji mít doma
A to velmi jednoduše, v podobě rozkošné myšky Zoubkové víly od značky Maileg. Tato zoubková víla k vám přijde a už nikdy neodejde: bude poctivě a důsledně hlídat sladké dětské sníčky. Maileg Zoubková víla má zářivou čepičku, kouzelnou hůlku a také kovovou nádobku na zoubku ve tvaru srdíčka.

Vymyslete originální odměnu za vypadlý zoubek
V některé domácnosti dostávají děti za vypadlý zoubek peníze, jinde hračku. Je jen na vás, jaký dárek vymyslíte. Každé dítě si bude pamatovat na radost, když si ráno pod polštářem najde místo vypadlého zubu nějakou odměnu. Děti však můžete chytře motivovat i tak, že jim řeknete, že Zoubková víla navštěvuje pouze ty děti, kteří si své zoubky poctivě čistí. Pokud se budou o svůj chrup dobře starat a stane se, že se jim jeden začne kývat, mohou očekávat, že k nim v jednu noc víla zavítá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava ZDARMA

Při každem nákupu nad 4000 Kč máte dopravu zdarma

Bezproblémová výměna

Bezproblémová výměna zboží do 14 dnů

Jenom kvalitní zboži

Certifikované zboží s ověřenou kvalitou

100% Bezpečná platba

Zabezpečená platba kartou MasterCard / Visa