Podložky na hraní

Podložky na hraní

Jsou teplé, příjemné na dotek a skvěle se na nich dovádí. Podložky na hraní by měly být součástí každého dětského pokoje. Vytvářejí bezpečný “ostrov” pro děťátko a zároveň ho chrání před chladem ze země. Vaše ratolest si tak může skvěle hrát a vy budete mít jistotu, že díky příjemně měkké a teplé podložce si neublíží a neudeří si hlavičku.

Děti mají rády svůj vlastní prostor. Můžete jim ho vykouzlit a to velmi jednoduše. Díky podložce na hraní mohou mít vyčleněný koutek na hraní. Chcete vytvořit vašemu dítěti opravdové království? Zavěste mu nad podložku na hraní nebesa. Baldachýn nad postel se dá využít i v hracím koutku. Děťátko tak bude mít svůj vlastní prostor a zároveň i soukromí na svá tajemství. V takovém koutku si bude moci nerušeně nejen hrát, ale také si odpočinout a zdřímnout.

DaDaboom TIP: Podložky na hraní nabízíme v různých krásných barvách, materiálech a dokonce i tvarech. Některé se dají poskládat, aby šetřily místo v dětském pokoji, když si vaše děťátko dohraje. Podívejte se na nabídku podložek na hraní a vyberte si tu, která se nejvíce hodí k vám domů.

Filtry
Reset
Reset
Reset