Suché bazény a skluzavky

Kuličkové bazény – Suché bazény pro děti

Rozzáří se i vašim dětem očka vždy, když v dětském koutku spatří bazén s kuličkami? Kdo řekl, že si tuto radost mohou užít pouze v dětských koutcích?

Díky DaDaboomu nyní mohou mít svůj vlastní, suchý bazén s kuličkami, ve kterém se mohou vybláznit a dovádět. Vyberte si bazén s kuličkami podle místa, která máte doma, na terase či na zahradě. Suchý bazén s kuličkami se díky různým rozměrům vejde kamkoli, například i do menšího dětského pokoje.

Všechny bazény jsou příjemně měkké a na výběr máte bazény různých tvarů – v nabídce jsou kulaté bazény, čtvercové bazény a také speciální kolekce. Velvet kolekce nabízí bazény s příjemným sametovým potahem, speciální Summer kolekce se zas hodí na terasu, do zahrady či na balkon. Vyberte si suchý bazén s kuličkami v rozměru, který se dokonale hodí právě k vám domů.

Věděli jste, že hra s kuličkami pozitivně ovlivňuje rozvoj koordinace pohybů a smyslového vnímání dítěte? I proto se vyplatí udělat radost vaší ratolesti. Kuličky do bazénu jsou zdravotně nezávadné, vyrobené z netoxického materiálu a pro děti bezpečné.

DaDaboom TIP: Aby bylo dovádění dětí v bazénu s kuličkami zcela dokonalé, objednejte k bazénu i skluzavku. Oblíbená hračka všech dětí tak ještě znásobí radost ze hry v bazénu s kuličkami.

Filtry
Reset
Reset
Reset